Air Puff Köpek Montu
Luxury Plus Köpek Montu
{{translate.filter}}
{{translate.color}}
{{V1.NAME}}
{{translate.size}}
{{translate.brands}}
{{F.NAME}}
{{translate.price}}
{{translate.filter}}
{{translate.filter}}
Seçilenleri Temizle
Clean
Sıralama seçin
Filtre
Toplam 9 ürün görüntüleniyor.

Mont

Soğuk kış mevsimi kendimizin olduğu kadar can dostlarımızın da sağlığına dikkat etmemiz gereken bir dönemdir. Özellikle ev ortamın rahatlığına alışan köpekler soğuk günlerde yapılan gezintilerde dikkat edilmezse üşütüp hastalanırlar. Bu nedenle can dostunuzun gardırobunda kış aylarında yapılacak gezintiler için havalı ve şık bir mont bulunması gerekir. Böylece köpekler ne kadar soğuk olursa olsun rahatlıkla koşup oynarlar ve siz de onlarla neşeli vakit geçirebilirsiniz.

Lindodogs köpek montları ile can dostlarımızın soğuk kış günlerinde bile neşelerini kaybetmeden gezip oynamaları mümkündür. Lindodogs montlar ergonomik tasarımı ile köpeğin konforundan ödün vermeden koşup oynamasını sağlar. Aynı zamanda özel ve kaliteli aksesuarları ile sevgili dostlarımızın havalı tarzını yansıtır. Sırt bölümündeki özel tasarlanmış göğüs tasması açıklığı ise rahatlıkla giydirilip çıkarılması için düşünülmüştür. Tüm bunların yanında kumaş ve dikiş kalitesi de montların uzun yıllar rahatlıkla kullanmanız için uygundur.

Mont alırken nelere dikkat edilmelidir

Kumaş kalitesi her giyside olduğu gibi köpek montları alırken de dikkat edilmesi gereken özelliktir. Köpeklerin hem soğuktan korunması hem de konforu açısından kaliteli malzemeden üretilen bir mont giymeleri gerekmektedir. Mont alırken cildini tahriş etmeyen ve tüylerine zarar vermeyen cins kumaşların tercih edilmesi tavsiye edilir. Bir diğer kriter ise montun tasarımıdır. Köpeğin fizyolojik yapısına uygun bir mont hareketleri kısıtlanmadan rahatlıkla koşup oynamasını sağlayacaktır. Bunun yanında köpeğin üzerine tam olarak oturan bir mont can dostumuzu şık ve havalı gösterecektir.

Lindodogs, köpekler için tasarladığı giysilerde kaliteyi her şeyin üzerinde tutmaktadır. Uzun yıllar kullanacağınız dayanıklı ve şık ürünleri Lindodogs’da rahatlıkla bulmanız mümkündür. Can dostumuzun koşup oynarken ve yuvarlanırken çok sık kirlenen Lindodogs montları yıkanır özelliktedir. Aynı zamanda bu aktiviteler giysileri yıprattığı için montlar dayanıklı malzemeden üretilmiştir.

Köpeğiniz Lindodogs köpek montları ile sizinle rahatlıkla şıklık yarışına girerlerse şaşırmamalısınız. Şehirli ve havalı çocukların markası olan Lindodogs rahat kesimi ve son moda tasarımı ile can dostlarımızın en sevdiği giyim markasıdır. Gezinti esnasında tüm dikkatleri üzerlerine çeken havalı giysiler içerisinde göreceğiniz bir köpek mutlaka Lindodogs’dan giyiniyordur. Siz de sevgili köpeğinizin karizmasına sahip olabilmek için sitemizi ziyaret ederek Lindopeople sayfamızı incelemelisiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.