Flex Body Köpek Tshirt
Köpek Tshirt
{{translate.filter}}
{{translate.color}}
{{V1.NAME}}
{{translate.size}}
{{translate.brands}}
{{F.NAME}}
{{translate.price}}
{{translate.filter}}
{{translate.filter}}
Seçilenleri Temizle
Clean
Sıralama seçin
Filtre
Toplam 22 ürün görüntüleniyor.
1 2

Tshirt

Köpek kıyafetlerinin çeşitliği son dönemde artarak çok farklı alternatiflerin ortaya çıkmasına neden olmuştur. Bu alternatiflerin en yaygın olanı ise köpek “tshirt” leridir. İnsanlar gibi köpekler için de çok çeşitli renk ve desenlerde tshirt üretilmektedir. Tshirtler hem dışarıda gezinti yaparken hem de ev ortamında rahatlıkla giyilen özelliktedir. Özellikle bahar aylarında sevimli dostlarımızın üzerinde gördüğümüz Tshirtler ılık havaların en çok tercih edilen giysileridir. Ayrıca tshirtlerin ev ortamında da giydirilmesi ile tüy dökülmesinin önemli ölçüde önüne geçilmektedir. Lindodogs köpek tshirtleri kumaş kalitesi ile can dostlarımızın cildine uyumlu malzemeden üretilmiştir.

Pek çok renk ve modelde üretilen köpek tshirtlerinde daha ziyade canlı renkler tercih edilir. Bu şekilde sevimli dostlarımızın enerjisini yansıtan tshirtler onlara daha neşeli ve oyunbaz bir hava katar. Lindodogs köpek tshirtleri kaliteli kumaşları ve cıvıl cıvıl renkleri ile köpek sahiplerinin ve köpeklerin favorisidir. Tshirtlerde bulunan göğüs tasması için tasarlanan özel açıklık sayesinde kullanımı çok kolay ve ergonomiktir.

Tshirt alırken nelere dikkat edilmelidir

Köpek tshirtleri kent ortamında ve evlerde yaşamaya alışmış olan can dostlarımız için vazgeçilmez bir giysidir. Bu nedenle mevsim geçişlerindeki serin havalarda sevimli dostlarımızın üşümeden gezinmesini sağlar. Tshirtler sık kullanılan bir giysi olması nedeniyle sık yıkanmaktadır. Bu da kumaş ve dikiş kalitesinin önemini ortaya çıkarır. Çabuk yıpranan ve renkleri solan bir tshirt kimsenin istediği bir ürün değildir. Ayrıca rahat giydirilip çıkarılır özellikte olması pratiklik açısından önemlidir. Köpeğinizin sağlığı ve konforu için tasarlanan köpek tshirtleri kumaş ve tasarım açısından kaliteli olması gerekmektedir. Aynı zamanda tshirtlerin gerek tasarımları gerekse renkleri ile köpeklere havalı bir görünüme kavuşturması önemlidir.

Lindodogs köpek tshirtleri; şehirli çocukların tarzını ve havasını yansıtan kaliteli ürünlerdir. Ayrıca şık tasarımı ve canlı renkleri Lindodogs’u en çok tercih edilen marka olarak öne çıkmaktadır. Köpeğinizin yapısı ne olursa olsun her bedene uygun bir Lindodogs tshirt mutlaka bulmanız mümkündür. Özgün desenleri ve kaliteli aksesuarları ile köpeklere özel tarz yaratan Lindodogs havalı tasarımları ile farklını ortaya koymaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.