Quattro Köpek Yağmurluğu
Softshell Köpek Yağmurluğu
Waterproof Köpek Yağmurluğu
{{translate.filter}}
{{translate.color}}
{{V1.NAME}}
{{translate.size}}
{{translate.brands}}
{{F.NAME}}
{{translate.price}}
{{translate.filter}}
{{translate.filter}}
Seçilenleri Temizle
Clean
Sıralama seçin
Filtre
Toplam 21 ürün görüntüleniyor.
1 2

Yağmurluk

Yağmurluk köpekler için tasarlanan kıyafetler içinde en çok kullanılanlardan biridir. Özellikle yağmurlu havalarda köpeklerin gezdirilmesi kaliteli bir yağmurluk sayesinde keyif haline gelmektedir. Çünkü köpekler de bizler gibi ıslanınca üşütüp hasta olabilmektedir. Bu nedenle köpeğinizin boyutuna ve cinsine göre seçeceğiniz bir yağmurluk onu ıslanmaktan ve hasta olmaktan koruyacaktır. Lindodogs yağmurluklar kaliteli kumaşları ve havalı tasarımları ile köpeklerin en sevdiği giysileridir. Yağmurluklar köpekler için bir aksesuardan ziyade gerekliliktir. Kaliteli bir yağmurluk ile yağışlı havalarda rahatlıkla gezinti yapılabilmektedir. Bu da can dostlarımızın hem fiziksel sağlığı hem de psikolojileri açısından çok önemlidir.

Köpek yağmurlukları köpekleri ıslanmaktan koruyacağı gibi rüzgâr ve soğuktan da koruyacaktır. Küçük ve narin ırk köpek sahipleri tarafından tercih edilen yağmurlukların büyük ırk beden seçenekleri de mevcuttur. Farklı desen ve modellerde üretilen köpek yağmurlukları ile köpeğinizle huzurlu gezintiler yapabilirsiniz. Lindodogs yağmurluklar sağlıklı ve yumuşak kumaşı, havalı görüntüsü ve ergonomik tasarımı sayesinde can dostlarımızın favori giysisidir.

Yağmurluk alırken nelere dikkat edilmelidir?

Can dostunuzla geçirdiğiniz en güzel zamanlar onunla neşeyle gezintiye çıkardığınız zamanlardır. Bu zamanları kötü hava koşulları nedeniyle ertelememek için köpeğinize kaliteli ve şık bir yağmurluk alabilirsiniz. Köpeğinize yağmurluk alırken öncelikle dikkat etmeniz gereken şey yağmurluğun kumaşıdır. Üst yüzey su geçirmez, iç yüzeyi de yumuşak ve sıcak tutan nitelikte olan kumaşlardan olması gerekmektedir. Ayrıca yağmurluğun ne bol ne de çok dar olması köpeğin rahat etmesi için önemlidir.

Lindodogs yağmurlukları su geçirmez üst yüzeyi ve polar iç yüzeyi sayesinde köpeklerin en sevdiği giysileridir. Bu nedenle yağmurluk alırken tercihinizi Lindodogs’dan yana kullanmanız onları mutlu edecektir. Rahat giydirilip çıkarılabilir olması da sizler açısından son derece pratiktir. Sırtındaki özel tasarlanmış göğüs tasması açıklığı da sizlere ayrıca bir kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Lindodogs köpek yağmurlukları özel tasarımı ve benzersiz desenleri ile havalı köpeklerin giysisidir. Bu nedenle piyasadaki en çok tercih edilen köpek giysilerinin başında gelmektedir. Çünkü rahat ve pratik kullanım özelliği sayesinde köpek sahiplerini mutlu eder.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.