Unique Köpek Sweatshirt
College Köpek Sweatshirt
Kanguru Cep Köpek Sweatshirt
Polar Köpek Sweatshirt
{{translate.filter}}
{{translate.color}}
{{V1.NAME}}
{{translate.size}}
{{translate.brands}}
{{F.NAME}}
{{translate.price}}
{{translate.filter}}
{{translate.filter}}
Seçilenleri Temizle
Clean
Sıralama seçin
Filtre
Toplam 16 ürün görüntüleniyor.

Sweatshirt

Sweatshirt en çok tercih edilen ve köpeklere en çok yakışan kıyafettir. Bu nedenle her köpeğin soğuk kış şartlarında giyeceği bir sweatshirtü olması gerekir. İster büyük ırk ister küçük ırk olsun sweatshirt giymiş bir köpeğin sevimliliğine kimse kayıtsız kalamaz. Sweatshirt aynı zamanda soğuktan koruyan bir kıyafet olduğu için satın alırken dikkatli olmakta fayda vardır. Köpekler her ne kadar tüylü canlılar olsa da insanlar gibi onlar da soğuk havada üşümektedirler. Kaliteli bir sweatshirt ile köpekler dışarıda üşümeden rahatlıkla koşup oynayabilirler. Bu sayede köpekler kış döneminde de rahatlıkla gezmeye çıkar ve ihtiyaçlarını karşılarlar. . Lindodogs sweatshirtler köpeğinizin konforunu ve şıklığını en üst düzeyde sağlayan havalı kıyafetlerdir.

Sweatshirt alırken nelere dikkat edilmelidir

Köpeklerin tıpkı küçük bir çocuk gibi kıyafetlerini sık sık kirletmesi nedeniyle sweatshirtlere çok fazla yıkama işlemi uygulanır. Bu da sweatshirtlerin kaliteli ve uzun yıllar dayanabilen kumaşlardan yapılması gerektiği anlamına gelir. Renklerinin solmaması ve kumaşın kısa sürede yıpranmaması önemlidir. Bunun yanında sweatshirtlerin doğal malzemeden yapılması da köpeğin cildinin hava almasını sağlar. Bu nedenle köpek kıyafetlerinde en fazla tercih edilen kumaş türü pamuklu kumaşlardır. İnsanlar gibi köpeklerin de cildine zarar vermeyen yumuşak yapıda ve nefes alabilen kumaşlar öncelikli tercih nedenidir. Lindodogs sweatshirtlerin doğal pamuk dokusu köpeğin cildine ve tüylerine zarar vermeyen özelliktedir.

İkinci önemli konu ise sweatshirtün tasarımıdır. Lindodogs sweatshirtleri sırt kısmında özel tasarlanmış göğüs tasması açıklığı sayesinde kullanım kolaylığı sağlar. Bu nedenle köpeğin boyutları ve bedenine uyumlu, konforlu, canlı renklerde ve köpeğin enerjisini yansıtan modellerdir. Son dönemlerde köpek sahipleri kendi giysilerine benzer tasarımdaki köpek giysilerini alarak uyumlu bir görüntü yaratmaktadır. Bunun için Lindopeople sayfamızı inceleyerek köpeğinizle birörnek swetshirtleri incelemeniz mümkündür. Ayrıca Lindodogs sweatshirtler her köpeğin üzerinde şık ve bakımlı bir izlenim yaratmaktadır. Özel tasarımı sayesinde her cins ve boyuttaki dostlarımızı havalı bir çocuğa dönüştürürler. Modayı takip eden köpeklerin tercihi olan Lindodogs sweatshirtlerin içinde can dostlarımız kendilerini iyi hissederler. Çünkü köpekler de bizler gibi rahatlığı sever ve özgürlüğüne düşkündürler.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.