Lindodogs

Redline Gezdirme Tasması

Ürün Kodu :  GRLNQ1
259,00 TL
fast.png (747 b)   HIZLI GÖNDERİ
free-cargo.png (531 b)   ÜCRETSİZ KARGO
Renk :

Beden :
Beden Tablosu

S

M

L

 • • Yüksek baskı teknolojisi
 • • Güçlü polyester elyaf ile üretim
 • • Güçlü çinko alaşımlı kanca
 • • Kararma ve oksitlenme yapmaz
 • * Köpeğinize en uygun bedeni bulabilmek için beden tablosuna göz atmayı unutmayınız
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Teslimat ve İade Koşulları
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Redline Gezdirme Tasması

  Rahat ve konforlu bir tasma tüm hareketli köpeklerin kırmızı çizgisidir. Zira kaliteli tasma kullanmak tüm köpeklerin hakkıdır. Bu noktada Lindodogs ailesinin en havalı üyelerinden biri olan Redline Gezdirme Tasmasını köpeğiniz için rahatlıkla tercih edebilirisiniz. Redline Tasma güçlü yapısı ile köpeğin kontrolünün sağlanmasında etkili bir kullanım deneyimi sunar. Böylece günlük geziler rahat ve konforlu şekilde bir gerçekleşerek muhteşem deneyimlere dönüşür.

  Lindodogs Redline Gezdirme Tasması kırmızı ve mavi rengin hâkim olduğu havalı bir aksesuardır. Konforlu yapısıyla hareketli köpeklerin yüksek enerjisini yansıtarak çevrelerine neşe saçmalarını sağlamaktadır. Her ırk ve boyuttaki köpeklere uyacak şekilde ayarlanabilmektedir. Ayrıca bu özelliği ile köpeğinizin gezdirme moduna rahatlıkla uyum sağlayan bir aksesuardır. Sevimli köpeğinizin konforu ve sağlığı için tercih edilebilecek en uygun tasmalardan biridir.

  Lindodogs gezdirme tasması kullanmanın avantajları

  Gezdirme tasmaları köpek sahiplerinin en çok kullandığı aksesuarların başında gelmektedir. Zira kullanımı bir tercihten öte yasal zorunluluktur. Ayrıca göğüs ve boyun tasmalarını tamamlayıcı özelliktedir. Gezdirme tasması olmadan diğer tasmaların işlevlerini yerine getirmesi mümkün değildir. Gezdirme tasmaları da tıpkı diğer tasmalar gibi köpeğin ırkına ve beden yapısına uygun ölçüde farklılıklar göstermektedir. Bu nedenle Lindodogs Redline Tasma her ırka ve her boyuta uygundur. Çinko alaşımlı kilitli kancası günlük gezilerin güvenli ve konforlu geçmesini sağlamaktadır. Bu sayede köpeğin hareketleri kısıtlanmadan kontrollü bir şekilde gezinmesi sağlanmaktadır.

  Gezdirme tasmaları köpek eğitiminin de önemli bir parçasıdır. Bu nedenle köpekler neredeyse doğdukları andan itibaren gezdirme tasmaları ile tanışmaktadır. Bu kadar önemli bir aksesuarın seçimi de son derece özenli olmak zorundadır. Lindodogs Redline Gezdirme Tasması sizlere tam da bu noktada etkili çözümler sunmaktadır. Köpeğiniz için aradığınız hem işlevsel hem de estetik özelliklerin tamamını bir tasmada bulabileceğiniz özel bir aksesuardır. Lindodogs Redline Gezdirme Tasması aynı zamanda Redline Boyun Tasması ve Redline Göğüs Tasması ile mükemmel bir set oluşturmaktadır. Tüm mekân ve ortamda kullanıma uygun olan Redline serisi daha mutlu ve güvenli gezi deneyimleri için özel olarak tasarlanmıştır.

 • Ücretsiz Kargo, Lindodogs.com Koşulsuz müşteri memnunuyeti ilkesini hedefler, almış olduğunuz ürünlerin tamamı Ups Kargo İle ücretsiz olarak gönderilmektedir.

  İade & Değişim Prosedürü, Lindodogs.com dan Satın aldığınız ürünü, fatura tarihinden itibaren 14 gün içerisinde faturanız ile birlikte tarafımıza anlaşmalı kargo firmalarımız ile göndererek iade edebilirsiniz.

  Orijinal ambalajı bozulmuş, kullanılmış ve başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte faturanın aslı ve sizdeki tüm kopyalarının gönderilmesi gerekmektedir. Faturasız ürünlerde iade kabul edilmemektedir.

  Ücretsiz gönderiden faydalanabilmek için, paketinizi anlaşmalı olduğumuz kargo firması (Ups Kargo) ile iade adresimize ulaştırmanız gerekmektedir. Diğer kargo şirketleriyle gönderilen iadelerde kargo ücreti alıcıya aittir. Alıcı ödemeli gönderilmesi durumunda kabul edilmeyecektir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.