Lindodogs

Blue Wave Köpek Yatağı

Ürün Kodu :  167
1.190,00 TL
Renk :

Beden :
Beden Tablosu

S

M/L

XL

• Su geçirmez.
• İç ve dış mekanlarda kullanılabilir.
• Kılıf ve iç minder yıkanabilir.
• Fermuar su geçirmez özelliğe sahiptir.
• Kumaş yapısı %100 olefin'dir.
• Çift taraflı kullanıma sahiptir. Kılıfın bir tarafı desenli diğer tarafı tek renktir.
• Kolay taşınabilir.
• Yedek kılıf satın alabilirsiniz.
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Teslimat ve İade Koşulları
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Blue Wave Köpek Yatağı

  Sevgili dostunuzun devamlı olarak sert zeminde yatması, onun sağlığını olumsuz etkiler. Özellikle eklem ve kemiklerinde oluşan baskı ve yerin soğuğu çeşitli sağlık problemlerine yol açar. Doğal olarak onlar da tıpkı bizler gibi sıcak ve yumuşak bir yatağa ihtiyaç duyarlar. Bu nedenle, can dostlarımıza sağlıklı ve konforlu bir uyku deneyimi sağlamak için köpek yatakları son dönemin trend ürünleridir. Lindodogs Blue Wave Köpek Yatağı sevimli yaramazların hem anatomik yapısını hem de konforunu desteklemeyi hedefliyor. Esasen köpek yatağı pek çok kişi tarafından zorunluluk olarak görünmez. Ancak ortopedik sorunu olan ve yaşlanan can dostlarımızın iyi bir destek sağlayan yatağa ihtiyaçları vardır.

  Sevimli dostunuz Blue Wave Köpek Yatağı ile sağlıklı ve mutlu

  Eğer köpeğininiz yavru ise büyüme sürecini sağlıklı tamamlaması için kaliteli bir yatağa ihtiyaç duyacaktır. Tıpkı yetişkin köpeklerde olduğu gibi yavru köpeklerde de yatak tercihine dikkat etmek gerekir. Anti alerjik, portatif, konforlu ve kaliteli bir yatak minik yavrunun sağlıklı gelişiminde önemli rol oynar.

  Özellikle köpeğin uyku pozisyonu yatak seçiminde oldukça önemlidir. Bazı afacanlar yan veya toplu şekilde yatmayı severken bazıları ise sırtüstü yatmayı sever. Lindodogs hem köpeğin boyutlarını hem de yatış pozisyonlarını dikkate alır. Bu nedenle Blue Wave Köpek Yatağını S-M/L-XL seçenekleri ile üretmektedir. Sonuç olarak kendinizin olduğu gibi köpeğinizin de uyku kalitesi üzerinde uyuduğu yatakla doğru orantılıdır.

  Köpeğinizin alerjik bir rahatsızlığı ya da herhangi bir sırt ve eklem problemi olabilir. Bu nedenle alacağınız yatağa daha bir özen göstermeniz gerekir. Blue Wave Köpek Yatağı iç ve dış mekanda kullanıma uygun özelliği ile konfor sağlamaktadır. Su geçirmez yapısı, yıkanır kılıfı ve iç minderiyle çok geniş bir kullanım alanına hitap eder. Ayrıca %100 olefin kumaşı çift taraflı kullanıma sahiptir. Bir yüzü dalga deseni diğer yüzü ise düz mavi renk olan Blue Wave Köpek Yatağını daha sonra alacağınız bir yedek kılıfla da kullanabilirsiniz.  Kolay taşınabilir özelliği ile de uygun bir seçenek olan bu sevimli köpek yatağı ile can dostunuzun uyku sağlığını ve kalitesini korumak mümkün. 

 • Ücretsiz Kargo, Lindodogs.com Koşulsuz müşteri memnunuyeti ilkesini hedefler, 400 TL ve üzeri tüm siparişlerinizin tamamı Ücretsiz Kargo olarak gönderilmektedir.

  İade & Değişim Prosedürü, Lindodogs.com dan Satın aldığınız ürünü, fatura tarihinden itibaren 14 gün içerisinde faturanız ile birlikte tarafımıza anlaşmalı kargo firmalarımız ile göndererek iade edebilirsiniz.

  Orijinal ambalajı bozulmuş, kullanılmış ve başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte faturanın aslı ve sizdeki tüm kopyalarının gönderilmesi gerekmektedir. Faturasız ürünlerde iade kabul edilmemektedir.

  Ücretsiz gönderiden faydalanabilmek için, paketinizi anlaşmalı olduğumuz kargo firması (Ups Kargo) ile iade adresimize ulaştırmanız gerekmektedir. Diğer kargo şirketleriyle gönderilen iadelerde kargo ücreti alıcıya aittir. Alıcı ödemeli gönderilmesi durumunda kabul edilmeyecektir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.